fotím

Fotím-Noční ♥♥♥

2. dubna 2011 v 13:29 | Fotografka

Narozneninová oslava v Jileškách :-)

Nejrůžovější

2. dubna 2011 v 12:29 | Fotografka

Sobotní

22. března 2011 v 18:00 | Fotografka
Myslím si ,že po tomhle výletě mám právo si říkat teréní fotograf, pač jsem strkala s velkýmy obtížemi hlavu do větrací šachty bunkru,která se zdá nekonečná. :-)Hlavu jsem málem z toho nevytáhla, ale když něco chci tak to prostě udělám tak dlouho jsem hledala nějaký otvor kolem bunkrů a vyhrabala jsem takový malý . a pak jsem zjistila, že je to větrací šachta i když nevím jak se mi to povedlo , protože všechny otvory u bunkrů byly zabetonovány. :-)

Jako rozhledna

22. března 2011 v 17:29 | Fotografka

Hnědá,bílá,černá

4. března 2011 v 10:29 | Fotografka

By Janička H.- Děkuji ,ale tohle jsem vůbec nečekala. :-D
Tma má taky někdy své kouzlo,ale včera ani předevčírem to na 100 procent nebylo.To mám z těch strašidelných časopisů no ale dlouho to bez čtení těch hrůz nevydržím díky nich mám aspoň nějaké sny, strašné ale mám. :-)...

Je to ale tak zajímavé si číst o paranormálních jevech,Jacku rozparovači a když jim tam do toho článku dají ještě fotky jeho mrtvých obětí tak se člověk nemůže divit, že nemůže spát a když už usne na tu půlhodinku mám sny úrovně blázna.

Ta naše krajina česká

15. ledna 2011 v 13:49 | Fotografka
foto"Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno."

Náhodný

15. ledna 2011 v 13:09 | Fotografka
foto
foto
Zase sem musela zmáčknout to zázračné tlačítko na mém fotáku. :-)

podzimní moda

27. prosince 2010 v 14:29 | Fotografka
můj výtvor
Tak tohle je odhalení té tajemné autorky tohohle blogu.Já takovou modu prostě miluji, teplé barvy podzimu se linou krajem. :-D...já vím už zase kecám

Fotila mě TERIS

Podzim je krásný,když "je na očích"

6. listopadu 2010 v 17:29 | Fotografka
foto
Fotila Teris

TOHLE je moje moda

6. listopadu 2010 v 15:29 | Fotografka
foto
Fotila Teris a já jsem vystřihla a upravila hlavní část fotky :-)
Děkuji Teris...
Brzo sem dám fotky další a také další sadu mých ručních papírů.

Jarní květinka

6. listopadu 2010 v 14:59 | Fotografka
foto
foto
směsice kytiček :-)
foto

červená je v modě už spoustu let

10. října 2010 v 14:20 | Fotografka
foto
foto

po dlouhé době ....Tohle

3. října 2010 v 15:49 | Fotografka
foto

Fotím-Touhle věcí vznikají mé kresby ♥♥♥

15. září 2010 v 16:50 | Fotografka
Ahoj človíčkové moc se vám omlouvám a hlavně nejvíce mým častým čtenářům a čtenářkám že jsem dlouho nenapsala, nezveřejnila ani čárečku. mám tedka hodně nabité programy na celé dny.tady máte mou skromnou fotku pera s kterým vznikají mé obrazy(komixové postavy či návrhy).


foto

Fotím-Krása se vznáší nad hladinou. ♥♥♥

28. srpna 2010 v 16:09 | Fotografka
fotoTohle je focena z našeho apartnánu.Nazvela jsem to krása se vznáší nad hledinou ,protože je toam vidět kousek moře. :-)

Fotím-Jako ze světa snů ♥♥♥

25. srpna 2010 v 11:19 | Lucík
foto
Je to škoda, že to nevidíte ve větším rozlišení :-)

Fotím-Nádhera, Jiný stil ,optimismus a kuriozita ♥♥♥

23. srpna 2010 v 13:29 | Fotografka
foto
Ták konečně jsem se po týdnu vrátila z dovolené a řeknu vám myslím ,že počet lidských kuriozit co dokážou vymyslet je poravdu překvapivý.já jsem z toho nemohla co jsem tam všechno viděla.tam byl jeden rozpadlý dům jako opravdu troska a u toho bylo k pronájmu s 20% slevou já se tam málem vyvrátila smíchy.někdy vám sem dám fotku toho domu. :-)aji spoustu jiných fotek z dovolené a kuriozit . :-)
foto
Pevně doufám, že jsem někomu nevlazla do domu. :-D

Fotím...+Mluvím o upírech ♠ ♠ ♠

12. srpna 2010 v 11:19 | Fotografka
Ahoj,už jednou jsem psala o upírech ,ale ted o nic  vím možná trochu víc.©
foto

foto

Celý článek

Fotím- krásné,růžové mráčky♥♥♥

11. srpna 2010 v 14:19 | Fotografka
foto
To jsem celá já,zase jsem neodolala a dala jsem sem mraky.

Fotím-Dokážete vyčíst pocity z oka?

10. srpna 2010 v 13:29 | Fotografka
foto
V očích se toho skrývá hodně.v očích si můžete přečíst co si člověk zrovna prožívá.Smutek,štěstí,zlost či jiné pocity.co vydíte v tomhle očku?co si v něj umíte přečíst? :-)

Fotím-Nádherná,žlutá květinka jménem...

10. srpna 2010 v 12:49 | Fotografka
foto

Fotím-Pigmenty zachycené na plátně

5. srpna 2010 v 18:59 | Fotografka
můj výtvor
Mám to  ve skutečnosti ve vyšším rozlišení ,tak to možná někdy později sem dám. :-)

Fotím-Letní otisky různých nohou.

5. srpna 2010 v 11:29 | Fotografka
foto

Fotím-Krásné, růžové květy růží

5. srpna 2010 v 10:09 | Fotografka
foto

Fotím- zvláštní,krásné,modré mráčky

4. srpna 2010 v 21:59 | Fotografka
foto

Fotím-Krásné mraky jako z jiného světa

4. srpna 2010 v 20:29 | Fotografka
foto

Fotím-Nádherné modré mraky

4. srpna 2010 v 16:09 | Fotografka
foto
Tahle fotka je trochu nic moc  ,ale mě na ní zaujala nejvíce její neobvyklá barva. :-)

Fotím-"Okno"Do světa radosti

4. srpna 2010 v 11:39 | Fotografka
foto
Tak tohle je náš dočastný papoušek ,který u nás na prázdniny přebývá.Obtázek mi připadl jako nějaké okínko do obrazovky tak jsem to nazvala podobně.Jak vydím toho krásného papouška hned se mi rozradostní den a ještě jak na mě pípne to je tak super zážitek,hned mu musíte odpovědět.

Fotím-Jako mini krajinka pro panenky

2. srpna 2010 v 12:59 | Lucík
foto

I take photos of very beautiful haven 2. ♥♥♥

24. července 2010 v 15:29 | Fotografka
foto

I take photos of very beautiful haven.

24. července 2010 v 12:39 | Fotografka
foto

♣Provokace...?Aneb zkušenost internet. šikany.♣

9. července 2010 v 10:49 | Fotografka
Ahoj Lidi,tak zase píšu a tentokrát napíšu něco o internetové šikaně.

Jak jsem si zakládala blog (už dávno) Tak mi pořád někdo psal opravdu nechutné a urážlivé komentáře, které jsem nemohla ignorovat. ten dotyčný psal\a na můj blog asi v půměru 7 pod jinými přezdívkami komentářů za den ,tak jsem se rozhodna blog smazat ,ale pak mi to přátelé rozmluvily a  zahrála  jsem si na detektiva.opravdu jsem vypátrala kdo to je. mé zpsoby jak jsem toho docílila tady psát nebudu ,protže si to může přečíst.Nejprve to začalo nevynímy provokacemi beze slova fuuuj,hnus,bůůů krávo atd....mám to pořád někde uložené.ale většinu jsem smazala.vím komentáře se mazat nemají ,ale když někdo krytizuje mně když mě ani nezná tak myslím ,že je to docela odporné si to číst pořád dokola.hrozný pocit!Potom je ty slova tam oběvovaly a né jeden komentář za den ale už tři třeba jednou jich dokonce bylo i 12 a to s těma nejoršíma větama.!

 např:Fuj ty sou hnusný! Neříkám že umím kreslit ale tohle se mi teda vůbec nelíbí! Není to sice nejhorší, ale můj názor je takový. A blog taky nic moc... Hnus...

nemyslela to upřímně jen mě chtěla donutit ke smazání blogu.Ale řeknu vám tenhle komentář je proti jiným ještě "čajíček"!taky hlasoval\a ve všech anketách proti a jiné věci.myslím že tohle by normální člověk nenapsal cizímu blogařovi.jako když se mu to nelíbí tak to může přece napsat slušně .a pořád a pořád dokola ty samé výrazy pořád!Nepřetržitě!K nevydržení!

Já si myslím že v téhle nymylosrdné době je takových začátečních  či "starých""postižených"blohů více než se zdá.nikdo se na to nechce dívat!Nikoho to nepotěší!Jenom ty co z toho mají  srandu když se člověk trápí .Jou přece i horší věci ale když nejste dospělí a tyhle kraviny  berete vážně
foto

tak vás nic jiného nezajímá ,hlavně až máte o starost mín a ad to už konečně přestane!

ted  mi zase někdo napsal další komentář kde mi snad vyčíta, že nemám zrzavé vlasy nebo co :-D Protože na jedné dávné fotce to tak vypadalo, že mám ale to bylo jenom nasvětlením mojí pokojčkové"bludičky"a proto jsem to dala tady na blog.potom mě ten člověk (pchá jestli to je člověk:-D)Podezřívá ,že bez photoshopu  by moje fotky nebyly nic nebo tak něco , jo!že bych byla bez pry "fotošopa" (tak to napsala.vyditelně neznalec :-D)  totálně vyřízená  ,že by moje fotky bez  toho programu nestály za nic. A pry že je ještě nefotim já.

A tak já ti něco vzkážu:A taky něco pro vás (jenom něco)
1. Fotky upraviji ,protože mě to baví ale nedávám je na blog!
2.žádného Fotošopa neznám!
3.upravila jsem staré fotky. nebo okraje aby nešlo vidět pozadí (např u my hair č.7)či zčernobíluji.a černobílou fotku asi nevyfotíš automaticky.a někdy je černobílá prostě hezčí.-        
-Upravuji např.jako článek  FOTíM-Kávu takovým stylem.i kdybych upravovala tak na to mám právo!Po tolikati letech focení snad vím co dělám .a beru  v úvahu ,že  hodně fotek na světě je krásných i bez úpravy.A podle tebe to musím všechno upravovat!
4.Samozdřejmě že nefotím sama sebe když zrovna švihám vlasama ,protože neumím načasovat foták.!A jestli si to myslela tak, že na svůj blog dávám fotky co jsem nefotila já tak si teda pěkně ... To bych si nedovolila!
5.  vylasy- Vypadají to jako upravené ,ale já neumím v jak ty říkáš fotoshopu upravovat barvu  vlasů( já to sem dávám jak  jsem říkala kvůli nasvětlení ad vydí co může udělat světlo) musím tě sklamat ,ale to opravdu neumím.

Doufám že si to osobo nepřečteš prtože by přišel další nával jejích komentářů.Nechci tě nějak uazit, ale myslím ,že když tě znám tak nevím o  co ti de?Ale taky ten tvůj komentář neberu vážně protože o mě očividně nic a zase nic nevíš!
Ti kteří si to přečtou ad to neberou tak že z malého komentáře hned histerčím,jen říkám co taková internetová šikana může být.

Jak já říkám:Kritika někdy pomáhá lidem se zlepšit v dovednosti,ale také sprostá kritika není upřímná a může způsobit skažení dne,týdnu, měcíce  či roku.vážné psychické problémy a ovládáni života lidí se slabou vůlí a žaludkem!

Foto-My hair 7

6. července 2010 v 19:59 | Fotografka
foto

Fotím-Květina ...

5. července 2010 v 20:19 | Lucík
foto
Nekopírovat!!! :-)  WWW.zuzubombonek.blog.cz

Fotím-Kávu ♥♥♥

28. června 2010 v 19:49 | Lucík
foto
Ach ta káva!Vím nejsou to kávová zrnka jak si někteří představili pod názvem Fotím-Kávu je to rozpustná káva,na začátku sladoučká a nakoci hořká.škod, že jsem si mohla vzít jen takovou trošičku,chutnala opravdu  moc dobře! :-)

Fotím-krásné nebe s betonovou překážkou

20. června 2010 v 10:50 | Fotografka
foto

Nejsrandovnější příhody z výletu do ...

11. června 2010 v 15:29 | Anonymní
Ahoj,bylo 10.6 2010 a měli jsme výlet do osvětimi a do krakowa.v osvětimi říkaly že tam pry ty lidičky vozily ve vlaku asi po 80 po jednom vagonu a že tam pry umiraly na nedostatek vzduchu a na smrad.my v tom autobuse ve kterém jsme jeli asi kolem tří hodin a v tom neskutečném horku jsme se cítily uplně stejně!

2.jeden kluk si vzal do koncentračního tábora čepici s nápisem !Berlin!a něco německy. že se nestydí němci byli nepřátelé a lidé kteří to vymisleli.a on si vezme nevědomky (doufám)takovou provokatérní čepku.no a nakonec mu tu čepici vyhodily kluci z autobusového okna.ted si tam v klidku odpočívá na dálnici.

3.asi po hodině nudy si spolužáci usmysleli že budou  prohazovat oknem rybičky z telky makové.
také skončily na dálnici.


4.V Krakowě jsme měli rozchod asi tak 2hodiny a všichni z toho autobusu chtěli na wc,ale jednomu klukovi  z 9.tř se chtělo moc a ten ho bohužel nenašel.a ted si umíte představit pokračování jak dopadlo to když se někomu chce moc moc na velikánskou stranu a to wc  nenašel(nevydržel to).a nakonec musel  jet autobusem 3hodiny spátky a to víte ten jejich autobus neměl otevírací okna tak tam bylo hrozně vedro atd... :-)veřejně se omlouvám dané osobě.!
foto
foto

FOTÍM-Muzeum VT

7. června 2010 v 10:20 | Lucík
VT=Vojenské techniky
foto
foto

Celý článek

FOTÍM-Pod stolem

1. června 2010 v 17:49 | Lucík
foto
Trapná chvilka pod stolem :-)

FOTÍM-něco co nevím jak nazvat

30. května 2010 v 15:29 | Lucík
foto
můj výtvor


Někdy si to na sebe vezmu no ,ale ještě plynovou masku z 1.sv jinak od rusů a od němcu bych  z 2.sv měla mít všechno četně nefunkční zbraně.kalhoty nejsou ze žádné války ty jsou od mojeho bráchy :) :-D jednou se mi stala taková srandovní příhoda že jsem si to na sebe všechno oblíkla a šla jsem na pole(louku) které máme za zahradou a tam jsem si hrála na vojáka.blízko nás je také nádraži a lidi zrovna vystupovali z vlaku a já sama na tom poli jako pěst na oko.jeden mě dokonce nazval fašistou a potom jsem utekla než vystoupila druhá půlka vlaku :-D nikomu jsem to zatím neřekla aby si o mě něco nemysleli. :-D přeji  hezký zbytek dne!S pozdravem Lucík :)

FOTÍM-Free time 5.

30. května 2010 v 10:10 | Lucík

foto
foto
foto

FOTÍM- my hair 6.0

23. května 2010 v 19:40 | Lucík
foto
foto

FOÍM-mY HAIR

17. května 2010 v 15:59 | Lucík
foto
To víte.když se člověk nudí udělá všecho ,aby se zabavil.a já udělala takovouhle věc :-D,sice to trvalo  kolem dvou a půl hodiny,ale mi to vůbec nevadilo. :)

FOTÍM-moje rasta,egypské náramky.

16. května 2010 v 19:29 | Lucík
foto

FOTÍM-I ♥ you

16. května 2010 v 15:59 | Lucík
můj výtvor
foto
Takový marný pokus. :D

FOTÍM-sochu "Antického" zahradníka

16. května 2010 v 11:39 | Lucík
foto
Ach ano, tohle je náš "sladký"zahradníček Karel.kouká se na mě tak, dlouho ,že mě ani jednou nenapadlo ho vyfotit.Přišla chvíle a jeho krásný obraz jsem zachytila v mém fotáku.Ted se na něho mohu koukat aniž bych ležela na trávníku se psímy kostma ,abych na něho upřela zrak z takového dokonalého ůhlu.

FOTO-MY hair 5.0

15. května 2010 v 15:29 | Lucík
foto

FOTO-Autorka blogu :-\ hmm...

14. května 2010 v 18:29 | Lucík
foto

FOTÍM-Fialový petrklíč

10. května 2010 v 16:49 | Lucík
foto
Novinka:Ták...konečně! přijela jsem z výtvarného plenéru .nezlobte se že jsem tady nic nepřidala. :)

Dále...:můj jediný problém je že tady nedávám ty uplně nejumělečtější fotky ,které se mi povedly vyfotit kvůli autorské licenci tak se na mě nezlobte. :-)

FOTÍM-Beautifl flowers

5. května 2010 v 18:19 | Lucík

fotoCelý článek

 
 

Reklama
Reklama


TOPlist