Červenec 2010


I take photos of very beautiful haven.

24. července 2010 v 12:39 | Fotografka |  fotím
foto

Můj ruční papír-III. Série

14. července 2010 v 11:29 | Fotografka |  vytvářím
Také ruční papír prodávám,Kdyby jste měli zájem.
Obálky dvě ruzné velikosti.
 Prodávané velikosti papíru: Velikost A4,A4 napůl,A4 napůl a napůl.
cena domluvou.
Kdyby jste měli zájem napiště do komentářů a  pak se domluvíme se dál. :-)
 ted se chystám udělat knihu z ručního papíru,přání a dopisní sadu.
Různé barvy k dispozici.
můj výtvor

♣Provokace...?Aneb zkušenost internet. šikany.♣

9. července 2010 v 10:49 | Fotografka |  fotím
Ahoj Lidi,tak zase píšu a tentokrát napíšu něco o internetové šikaně.

Jak jsem si zakládala blog (už dávno) Tak mi pořád někdo psal opravdu nechutné a urážlivé komentáře, které jsem nemohla ignorovat. ten dotyčný psal\a na můj blog asi v půměru 7 pod jinými přezdívkami komentářů za den ,tak jsem se rozhodna blog smazat ,ale pak mi to přátelé rozmluvily a  zahrála  jsem si na detektiva.opravdu jsem vypátrala kdo to je. mé zpsoby jak jsem toho docílila tady psát nebudu ,protže si to může přečíst.Nejprve to začalo nevynímy provokacemi beze slova fuuuj,hnus,bůůů krávo atd....mám to pořád někde uložené.ale většinu jsem smazala.vím komentáře se mazat nemají ,ale když někdo krytizuje mně když mě ani nezná tak myslím ,že je to docela odporné si to číst pořád dokola.hrozný pocit!Potom je ty slova tam oběvovaly a né jeden komentář za den ale už tři třeba jednou jich dokonce bylo i 12 a to s těma nejoršíma větama.!

 např:Fuj ty sou hnusný! Neříkám že umím kreslit ale tohle se mi teda vůbec nelíbí! Není to sice nejhorší, ale můj názor je takový. A blog taky nic moc... Hnus...

nemyslela to upřímně jen mě chtěla donutit ke smazání blogu.Ale řeknu vám tenhle komentář je proti jiným ještě "čajíček"!taky hlasoval\a ve všech anketách proti a jiné věci.myslím že tohle by normální člověk nenapsal cizímu blogařovi.jako když se mu to nelíbí tak to může přece napsat slušně .a pořád a pořád dokola ty samé výrazy pořád!Nepřetržitě!K nevydržení!

Já si myslím že v téhle nymylosrdné době je takových začátečních  či "starých""postižených"blohů více než se zdá.nikdo se na to nechce dívat!Nikoho to nepotěší!Jenom ty co z toho mají  srandu když se člověk trápí .Jou přece i horší věci ale když nejste dospělí a tyhle kraviny  berete vážně
foto

tak vás nic jiného nezajímá ,hlavně až máte o starost mín a ad to už konečně přestane!

ted  mi zase někdo napsal další komentář kde mi snad vyčíta, že nemám zrzavé vlasy nebo co :-D Protože na jedné dávné fotce to tak vypadalo, že mám ale to bylo jenom nasvětlením mojí pokojčkové"bludičky"a proto jsem to dala tady na blog.potom mě ten člověk (pchá jestli to je člověk:-D)Podezřívá ,že bez photoshopu  by moje fotky nebyly nic nebo tak něco , jo!že bych byla bez pry "fotošopa" (tak to napsala.vyditelně neznalec :-D)  totálně vyřízená  ,že by moje fotky bez  toho programu nestály za nic. A pry že je ještě nefotim já.

A tak já ti něco vzkážu:A taky něco pro vás (jenom něco)
1. Fotky upraviji ,protože mě to baví ale nedávám je na blog!
2.žádného Fotošopa neznám!
3.upravila jsem staré fotky. nebo okraje aby nešlo vidět pozadí (např u my hair č.7)či zčernobíluji.a černobílou fotku asi nevyfotíš automaticky.a někdy je černobílá prostě hezčí.-        
-Upravuji např.jako článek  FOTíM-Kávu takovým stylem.i kdybych upravovala tak na to mám právo!Po tolikati letech focení snad vím co dělám .a beru  v úvahu ,že  hodně fotek na světě je krásných i bez úpravy.A podle tebe to musím všechno upravovat!
4.Samozdřejmě že nefotím sama sebe když zrovna švihám vlasama ,protože neumím načasovat foták.!A jestli si to myslela tak, že na svůj blog dávám fotky co jsem nefotila já tak si teda pěkně ... To bych si nedovolila!
5.  vylasy- Vypadají to jako upravené ,ale já neumím v jak ty říkáš fotoshopu upravovat barvu  vlasů( já to sem dávám jak  jsem říkala kvůli nasvětlení ad vydí co může udělat světlo) musím tě sklamat ,ale to opravdu neumím.

Doufám že si to osobo nepřečteš prtože by přišel další nával jejích komentářů.Nechci tě nějak uazit, ale myslím ,že když tě znám tak nevím o  co ti de?Ale taky ten tvůj komentář neberu vážně protože o mě očividně nic a zase nic nevíš!
Ti kteří si to přečtou ad to neberou tak že z malého komentáře hned histerčím,jen říkám co taková internetová šikana může být.

Jak já říkám:Kritika někdy pomáhá lidem se zlepšit v dovednosti,ale také sprostá kritika není upřímná a může způsobit skažení dne,týdnu, měcíce  či roku.vážné psychické problémy a ovládáni života lidí se slabou vůlí a žaludkem!


Foto-My hair 7

6. července 2010 v 19:59 | Fotografka |  fotím
foto

Fotím-Květina ...

5. července 2010 v 20:19 | Lucík |  fotím
foto
Nekopírovat!!! :-)  WWW.zuzubombonek.blog.cz

TOPlist