Červen 2010

Fotím-Kávu ♥♥♥

28. června 2010 v 19:49 | Lucík |  fotím
foto
Ach ta káva!Vím nejsou to kávová zrnka jak si někteří představili pod názvem Fotím-Kávu je to rozpustná káva,na začátku sladoučká a nakoci hořká.škod, že jsem si mohla vzít jen takovou trošičku,chutnala opravdu  moc dobře! :-)


Kreslím-Návrh svatebních šatů kreslen 2 roky ☻☻☻

25. června 2010 v 16:09 | Lucík |  •Kombinace technik
můj výtvor
Takový zvláštní pocit když najdete po několikati letech jen načrtnutý obrázek šatu jako já.ano kreslila jsem ho já.a já jsem ho našla po několikati letech, protože si schovávám všecko co je nedodělané.tak jsem si řekla při uklidu proč bych takový ,náčrt který jsem udělala v 11ti letech  proč si ho jen nedodělat?to by vypadalo jako bych ten obrázek kreslila asi2 dlouhé roky.nakonec po dvou letech jsem ho konečně dodělala a mohla bych také říc ,že ani nevím jak jsem tohle v 11letech mohla načrtnout, když si myslím ,že jsem v té době moc neuměla kreslit.

omluvte mé pravopisné chyby, které které jsem na 100% napáchala v tomto článku. :-)

A mám ještš takovou prozbičku. :-) můžete mi prosím napsat do komentářů odkaz na nějaký zajímavý(nejlépe vojenský)obrázek,který bych mohla nakreslit.?já hladala a  marně hledala ale nic mě bohužel moc nezaujalo jen kdyby jste tak náhodou narazily na nějaká obrázek. :-)Děkuji s pozdravem Lucík. =)

šiju-šaty jako pro princeznu

20. června 2010 v 14:00 | Fotografka |  vytvářím
foto
Na pátek po neuskutečnění mích plánů jsem si naprogramovala,že se musím naučit šití.tak jsem se do toho zažrala ,že jsem nemohla přestat a  šila jsem dál a dál až nakonec z toho mojeho pokusování vzniklo tohle.:-Dmusím je ještě vyžehlit vyprat atd...už mám hotové i šaty č.2 červené taky je sem později dám a dám sem možná později aji detail látky těhlens šatů. :-)omlouvám se za držení  levé ruky. :D určitě sem přidám aji návrhy ,které předpovídaly vzhled těhlens šatů.Nejsrandovnější příhody z výletu do ...

11. června 2010 v 15:29 | Anonymní |  fotím
Ahoj,bylo 10.6 2010 a měli jsme výlet do osvětimi a do krakowa.v osvětimi říkaly že tam pry ty lidičky vozily ve vlaku asi po 80 po jednom vagonu a že tam pry umiraly na nedostatek vzduchu a na smrad.my v tom autobuse ve kterém jsme jeli asi kolem tří hodin a v tom neskutečném horku jsme se cítily uplně stejně!

2.jeden kluk si vzal do koncentračního tábora čepici s nápisem !Berlin!a něco německy. že se nestydí němci byli nepřátelé a lidé kteří to vymisleli.a on si vezme nevědomky (doufám)takovou provokatérní čepku.no a nakonec mu tu čepici vyhodily kluci z autobusového okna.ted si tam v klidku odpočívá na dálnici.

3.asi po hodině nudy si spolužáci usmysleli že budou  prohazovat oknem rybičky z telky makové.
také skončily na dálnici.


4.V Krakowě jsme měli rozchod asi tak 2hodiny a všichni z toho autobusu chtěli na wc,ale jednomu klukovi  z 9.tř se chtělo moc a ten ho bohužel nenašel.a ted si umíte představit pokračování jak dopadlo to když se někomu chce moc moc na velikánskou stranu a to wc  nenašel(nevydržel to).a nakonec musel  jet autobusem 3hodiny spátky a to víte ten jejich autobus neměl otevírací okna tak tam bylo hrozně vedro atd... :-)veřejně se omlouvám dané osobě.!
foto
foto

FOTÍM-Muzeum VT

7. června 2010 v 10:20 | Lucík |  fotím
VT=Vojenské techniky
foto
foto

Celý článek


FOTÍM-Pod stolem

1. června 2010 v 17:49 | Lucík |  fotím
foto
Trapná chvilka pod stolem :-)

TOPlist